Colostrino shake s kolostrom urobil radosť Deťom s rakovinou n.o.

Colostrino shake s kolostrom urobil radosť Deťom s rakovinou n.o.

Drinky na podporu imunity a vitality s čokoládovou príchuťou putovali priamo na Kliniku detskej hematológie a onkológie v Bratislave.

Keďže pôsobíme v oblasti mliekárenského priemyslu, kolostrum poznáme roky a rovnako aj jeho účinky na ľudský organizmus. Chceli sme priniesť produkty, ktoré by naplno využívali jeho potenciál, preto vznikla produktová rada Colostrino. Nájdete v nej výhradne produkty obsahujúce kolostrum.

Prečo nás kolostrum tak fascinuje? 

Pretože je to unikátna tekutina nabitá aktívnymi látkami, ktorú nedokážu vyrobiť ani tie najlepšie laboratóriá na svete. Ide o vzácnu látku, označovanú tiež ako biologické zlato, zázračné mlieko či super látka.

Naštartuje imunitný systém, dodá protilátky proti vírusom a baktériám, podporí svalový rast.

Kto viac potrebuje takýto “booster” než tí najväčší hrdinovia, deti ktoré každý deň vedú boj s tou najzákernejšou chorobou, akou je rakovina.

Preto sme sa rozhodli ich potešiť shakom obsahujúcim kozie kolostrum, ktorý nielen ľahodne chutí, ale zároveň podporí ich imunitný systém.

Urobil radosť nielen malým pacientom a ich rodinám, ale aj doktorom a sestričkám, ktoré na tejto klinike neúnavne pracujú.

Ďakujeme neziskovej organizácii Deťom s rakovinou, cez ktorú sme mohli túto našu podporu zrealizovať.

Zdielaj tento článok

Ostatné články

Ovčí jogurt - malinový

Parený syr špecifického tvaru a chuti príznačných pre Slovensko. Mlieko z horských oblastí, ako aj dlhoročná tradícia syrárskych majstrov liptovského regiónu sú zárukou vysokej kvality Liptov Parenice.

Syr je vhodný prípravu jedál studenej i teplej kuchyne. Jeho typický tvar otvára dvere vašej kulinárskej fantázii.

Odporúčame servírovať s bielym vínom Devín alebo ľahším červeným vínom Chianty.

Energetická hodnota na 100g výrobku (kJ/kcal)1164kJ/281kcal
Bielkoviny17g
Sacharidy2,0g
z toho cukry<0,5g
Tuky23g
Nasýtené mastné kyseliny15g
Soľ1,9g
Vápnik501mg