Zamestnanecký program

prihláste vašu firmu do programu

A PONÚKNITE VAŠIM ZAMESTNANCOM A ICH RODINÁM ZDRAVÉ BENEFITY

špeciálna cena pre zamestnancov

dovoz do firmy každý týždeň zadarmo*

platba vopred cez internet

doručenie hotových balíčkov

*pri splnení minimálnej objednávky stanovej pre firmu

Ponúknite vašim zamestnancom zdravé benefity, ktoré ocení aj ich rodina a prispejú k zdraviu a pohodliu Vašich zamestnancov. Kvalitné mliečne výrobky od slovenského výrobcu za výhodné ceny len pre vás. Každý týždeň špeciálne zľavy alebo akcie ušité na mieru pre Vašich zamestnancov, ktoré určite ocenia. Stačí vyplniť formulár nižšie a náš obchodný tím dotiahne detaily. 

doprajte ZAMESTNANCOM KVALITNÉ POTRAVINY A PODPORTE ICH ZDRAVIE A IMUNITU

Ako to funguje?

Náš obchodný tím pripraví pre Vašu spoločnosť špeciálny objednávkový portál šitý na mieru s vaším logom a prezentáciou vašej firmy zadarmo. Zamestnanci objednajú produkty za výhodné ceny a zaplatia priamo cez tento portál. Objednávky pre zamestnacov doručíme v dohodnutý deň a čas do vašej firmy, kde si ich budú môcť vyzdvihnúť.

Okrem toho podporujete lokálnu výrobu a miestne farmy produkujúce mlieko. Všetky naše produkty sú vyrábané ručne za dodržania tradičných technologických postupov, čoho výsledkom je ich skvelá chuť, vďaka čomu sme získali aj medzinárodné ocenenia. 

BENEFIT, KTORÝ VAŠICH ZAMESTNACOV URČITE POTEŠÍ - KVALITNÉ PRODUKTY ZA SKVELÉ CENY

Pri narastajúcich cenách potravín je finančne náročné dopriať si kvalitné potraviny. Teraz môžete svojim zamestnancom priniesť benefit, ktorý v tejto dobe skutočne ocenia a využije ho celá rodina. Kvalitné mliečne výrobky plné výživných látok a skvelej chuti, bez chemických konzervantov a to všetko za zvýhodnené ceny.

Vytvoriť objednávku môžu nielen vaši zamestnanci, ale aj ich rodinní príslušníci a známy.

TAK ČO, PRESVEDČILI SME VÁS?

Stačí už len málo. Prihláste sa do nášho programu pre firmy. Vyplňte nižšie uvedený formulár a náš rýchly obchodný tím vás bude kontaktovať a dohodne všetky detaily spolupráce.

Ovčí jogurt - malinový

Parený syr špecifického tvaru a chuti príznačných pre Slovensko. Mlieko z horských oblastí, ako aj dlhoročná tradícia syrárskych majstrov liptovského regiónu sú zárukou vysokej kvality Liptov Parenice.

Syr je vhodný prípravu jedál studenej i teplej kuchyne. Jeho typický tvar otvára dvere vašej kulinárskej fantázii.

Odporúčame servírovať s bielym vínom Devín alebo ľahším červeným vínom Chianty.

Energetická hodnota na 100g výrobku (kJ/kcal)1164kJ/281kcal
Bielkoviny17g
Sacharidy2,0g
z toho cukry<0,5g
Tuky23g
Nasýtené mastné kyseliny15g
Soľ1,9g
Vápnik501mg